Kolik máte DIRECT referálů?

0-5 (65 | 26%)
5-10 (63 | 26%)
10-50 (71 | 29%)
50 a víc (46 | 19%)
Vaše reklama/banner za 10 kč/měsíc zde kontaktujte mně na guitarista8@volny.cz , ICQ: 578-388-183,skype: guitarista8  pro výměnu ikonky mi písněte mail
 
Buy andSell Philippines : Sulit.com.ph
Join 4Shared Now!
Legální filmy a seriály ke shlédnutí online zdarma!
uloz.to - sdilej snadno data

  Zájezdy INVIA
Toplink - katalog odkazů
Katalog odkazů a firem TopLink
kraj Vysočina
Rink.cz
klikačka.sk
Surf.sk
Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
klikusus.mypage.cz
 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
CZIN.eu
Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém
 
 
 
 
 
 
 
ulice-posledni-dil.cz
 
 
oron.com/guitarista8
MP3stream.cz - MP3 ke stažení zdarma
MP3 a videoklipy ke stažení zdarma
Pozor na Methanol - Methyl alkohol při prvním půllitru-litru když začne destilát téct je třeba tento destilát odstavit na bok protože je jedovatý a způsobuje slepotu a smrt!! Pak už teče kvalitní Ethanol - Destilát Ch4Historie

V jejich balzamujícím procesu, starobylí Egypťané používali směs substancí, včetně methanolu, který oni trvali od pyrolysis dřeva. Čistý methanol, nicméně, byl nejprve izolovaný v 1661 Robert Boyle, kdo nazýval to dřevným alkoholem. To později stalo se známé jako duch pyroxylic. V 1834, Francouzské lékárny Jean-Baptiste Dumas a Eugene Peligot určil jeho základní složení. Oni také představili slovo methylene k organické chemii, tvořit to od Řeka slova methu, mínit "víno," a hyle, znamenat "dřevo". Termín methyl byl odvozen v o 1840 zpět-formace od methylene, a byl pak žádal popisovat alkohol methyl. Toto bylo zkráceno k methanolu v 1892 mezinárodní konferencí na chemickém názvosloví.

Použití

Methanol je používán na omezeném základě jako pohonná látka. Když produkoval od dřeva nebo jiných organických materiálů, výsledný organický methanol (bioalcohol) byl navrhnutý jako obnovitelná alternativa k ropě-založil uhlovodíky. Nicméně, jeden nemůže používat BA100 (100 % bioalcohol) v moderních ropových autech bez modifikace. Jeden může používat B100 (100 % biodiesel) v unmodified petrodiesel auta). Methanol míchá být používán jako palivo v otevřených kolových závodních okruhách jako Dvojkolový kočár.
Methanol je také používán jako rozpouštědlo a jak antifreeze v potrubích. Největší použití methanolu zdaleka, nicméně, je ve výrobních ostatních chemikáliích. Asi 40 % methanolu je přeměněn na formaldehyde, a odtamtud do produktů jak různorodý jako plasty, překližka, barvy, explosives, a trvalý potisk textily.

V 90-tých letech, velká množství methanolu byla použita v Spojených státech k produkci přísada benzínu methyl tert-butyl éter (MTBE). 1990 Akt čistého vzduchu vyžadoval jistá hlavní města používat MTBE v jejich benzínu se snížit photochemical smog. Nicméně, pozdními devadesátými léty, to bylo shledal, že MTBE unikal benzínu cisterny a do podzemní vody v dostatečných množstvích ovlivnit příchuť obecní pitné vody v mnohých oblastech. Navíc, MTBE se nalézal být carcinogen ve studiích zvířete. Ve výsledném odporu, několik států zakázalo použití MTBE a jeho budoucí výroba zůstane nejistá.

Jiné chemické deriváty methanolu zahrnují dimethyl éter, který nahradil chlorofluorocarbons jako pohon v aerosolových sprškách a acetic kyselina.


Zdraví a bezpečí
Methanol je jedovatý, jako jeho metabolites mravenčí kyselina a formaldehyde způsobí slepotu a smrt. To zadá tělo přijímáním, inhalaci nebo absorbci přes kůži. Nebezpečné dávky budou vzrůstat jestliže osoba je pravidelně vystavena k vzteká se nebo se zabývá kapalinou bez ochrany kůže. Jestliže methanol byl přijatý, doktor by měl být kontaktován bezprostředně. Jedovaté účinky trvají hodiny k začátku a efektivní protilátky mohou často předejít trvalé škodě. Jedna léčba je injekce ethylalkoholu: toto zpomaluje zhroucení methanolu játry, tak že jedovaté metabolites nemohou vybudovat.
Příznaky přijímání methanolu jsou podobné těm opilosti: bolení hlavy, závrať, zvedání žaludku, nedostatek koordinace, zmatek, ospalost, následovaný bezvědomím a smrtí.

ester deriváty methanolu nerozdělí tuto jedovatost.

Ethylalkohol někdy denatured (vyrobené undigestable) přidáním methanolu. Výsledek je známý jako duši methylated nebo meths. (latter should ne být zmaten meth, obyčejná zkratka pro methamphetamine.)


Fyzikální vlastnosti

Bod varu: 64.7 ° C
Bod mrazu: -97.8 ° C
Hustota u 25 ° C: 780 kg m -3PageRank GOOGLE

Seznam S-Rank SEZNAM

SEOmoz Linkscape Score: 3.3

Seo servis

WebInfo - SEO analýza


free counters
Za zkoušku nic nedáte vše ověřeno, děkuji že jste navštívili můj web,budu rád,když mě doporučíte ostatním
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one