Kolik máte DIRECT referálů?

0-5 (65 | 26%)
5-10 (63 | 26%)
10-50 (71 | 29%)
50 a víc (46 | 19%)
Vaše reklama/banner za 10 kč/měsíc zde kontaktujte mně na guitarista8@volny.cz , ICQ: 578-388-183,skype: guitarista8  pro výměnu ikonky mi písněte mail
 
Buy andSell Philippines : Sulit.com.ph
Join 4Shared Now!
Legální filmy a seriály ke shlédnutí online zdarma!
uloz.to - sdilej snadno data

  Zájezdy INVIA
Toplink - katalog odkazů
Katalog odkazů a firem TopLink
kraj Vysočina
Rink.cz
klikačka.sk
Surf.sk
Zvyste si navstevnost svojich webstranok ZDARMA - autosurf.sk
klikusus.mypage.cz
 
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
CZIN.eu
Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém
 
 
 
 
 
 
 
ulice-posledni-dil.cz
 
 
oron.com/guitarista8
MP3stream.cz - MP3 ke stažení zdarma
MP3 a videoklipy ke stažení zdarmaVěřte - nevěřte, Serial, TV Prima, CZ Dabing -
-čarodějnice- -muž a jeho televize- -dobrý skutek- -věnec- -cyklistická nehoda- -Pokoj 245- -dětská tabulka- -panenka- -dáma v černém- -družička- -čmáránice- -hlas ze záhrobí- -konev- -

Seriál Věřte - nevěřte se začal poprve vysílat na televizní stanici FOX v roce 1997 spolu s Jamesem Brolinem, Fox byla ale po odvysílání sedmi dílů s tímto moderátorem nespokojená ze sledovaností tohoto seriálu. Proto v září roku 1998 nastoupil za moderátora zkušený a velmi oblíbený herec a moderátor Jonathan Frakes, který až do roku 2003 moderoval tento seriál.
V březnu roku 2003 začili studio provázet velice zvláštní události, za kterých několikrát vypadla elektrika, zkolabovala klimatizace, z ničeho nic se zfoukávaly svíčky, Jonathanovi se dokonce ztratili i klíčky od jeho auta. To ještě ale není všechno. 7. září roku 2003 podala na tento seriál žalobu jedna nejmenovaná žena z Americké Oklahomy s tím, že se v roce 2001 odvysílal příběh, který se ženě doopravdy stal. Televize FOX si to však nechtěla přiznat a Jonathan se ženy zastal, a seriál byl přerušen.

Na začátku roku 2008 napadlo Jonathana Frakese spolu s dalšímy tvůrci seriálu natočit nových 8 dílů, které by mněly jako dříve 5 příběhů. Povedlo se a v létě roku 2008 se začalo natáčet jak ve studiu tak i v exteriérech.

V srpnu tohoto roku ( 2009 ) se mají nové premiérové díly začít vysílat na americké televizní stanici FOX, v říjnu na Německé televizní stanici RTL 2 a v listopadu mají mít premiéru již Česky nadabované díly na televizi Prima.

Celkem bylo natočeno rekordních 225 jednotlivých příběhů.

Seriál se těší ooblibě v USA, Německu a ČR
PageRank GOOGLE

Seznam S-Rank SEZNAM

SEOmoz Linkscape Score: 3.3

Seo servis

WebInfo - SEO analýza


free counters
Za zkoušku nic nedáte vše ověřeno, děkuji že jste navštívili můj web,budu rád,když mě doporučíte ostatním
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one